פרויקט Calea Victoriei by Hagag

מחפשים משרדים עבור החברה במיקום מרכזי בבוקרשט, או רוצים נכס נדל“ן מסחרי למטרות השקעה. הרשו לנו לספר לכם על פרויקט Calea Victoriei בבוקרשט.

פרויקט Calea Victoriei by Hagag הוא פרויקט משרדים יוקרתי, הכולל 4 בנייני משרדים. הפרויקט הממוקם במרכז העיר בוקרשט, באחד הרחובות הוותיקים והאטרקטיביים של העיר. באזור זה מתקיימות שפע של פעילויות מסחר, יש בו בתי מלון ואטרקציות רבות המושכות אליו משקיעים רבים וחברות הפותחות בו משרדים.

הפרויקט מציע ללקוחותיו 4 בנייני משרדים מודרניים הכוללים שטח בנוי של למעלה מ 7000 מ“ר. הפרויקט כולל משרדים ושטחי מסחר. הבניין המודרני משמר את סגנון הבנייה הקלסי האופייני לאזור אך יחד עם זאת מעמיד לדיירים סטנדרטים גבוהים ומודרניים העונים על הצרכים של משרדי עסקים בימינו. לצורך רכישת המבנה,  שיפוץ הבניין והתאמתו לרוח הזמן הושקעו בפרויקט למעלה מ 13 מיליון אירו. בבניין המשרדים נעשה שימוש בטכנולוגיות מתקדמות המבטיחות קיימות סביבתית.

קצת על האזור

Calea Victorie היא אחד הרחובות המרכזיים במרכז בוקרשט. לרחוב זה הרבה מאוד היסטוריה וניתן למצוא בו בניינים היסטוריים, מוזאונים, בתי מלון, האתנאום הרומני, בנקים ומוסדות פיננסיים ועוד אטרקציות רבות. האזור מושך אליו תיירים, אנשי עסקים וחברות מכל העולם. פרויקט Calea Victoriei

הוא הזדמנות השקעה נדירה באזור אטרקטיבי בו ישנו ביקוש גבוה לנכסי נדל“ן.

אחד הדברים אשר מדאיגים את המשקיעים הוא הצורך במציאת סוחרים לנכס הנדל“ן. אך המיקום האטרקטיבי ברחוב היסטורי ושוקק פעילות מבטיח לכם שתמיד תוכלו למצוא ביקוש לנכס הנדל“ן שלכם.

מדוע דווקא בוקרשט

המשקיעים הישראלים מבינים שהאפשרות לבצע השקעת נדל“ן בישראל דורשת סכומי עתק – השוק בחו“ל וברומניה בפרט מציע תנאים יותר אטרקטיביים; כאן ניתן לקבל יותר תמורה עבור כספכם. ברומניה, אשר מתאוששת במהרה מהמשבר הכלכלי של 2008 יש יתרונות רבים הכוללים מחירי נדל“ן נמוכים; תשואות גבוהות; מדיניות ניסוי שמעודדת השקעות זרות וזאת לצד ירידה באבטלה ועלייה ברמת השכר – מה שמעלה את הביקוש לנכסים. זהו הזמן הטוב ביותר להשקיע בבוקרשט, מחיר הנדל“ן עדיין נמוכים אך הם נמצאים במגמת עלייה. גם הקרבה לישראל וזמן הטיסה הקצר הופכים את ההשקעה לנוחה יותר. המשקיעים בנדל“ן מסחרי בבוקרשט צפויים ליהנות מתשואה גבוהה במיוחד של 7%-9% בשנה.

פרויקט Calea Victoriei מנוהל על ידי קבוצת חג‘ג' הישראלית, מה שמקל על המשקיעים הישראלים את התהליך וההתנהלות מול הקבלן. הכל נעשה בעברית ומבלי להסתבך בנבכי הבירוקרטיה. פרויקט Calea Victoriei נמצא בשלבים מתקדמים והוא צפוי להסתיים לקראת סוף שנת 2020; זוהי ההזדמנות שלכם להשקיע וליהנות מפירות ההשקעה.