אסטיק פארק

בוקרשט, בירת רומניה, נמצאת בתנופה של צמיחה כלכלית; זוהי עיר ובה למעלה מ 2 מיליון תושבים והיא המרכז הפוליטי והכלכלי של רומניה. כמו כן בוקרשט היא יעד תיירותי חשוב והשער של רומניה; יש בה מוסדות לימוד נחשבים ואטרקציות תיירותיות רבות. תיירים רבים מבקרים בה מידי שנה, כמו גם סטודנטים רבים מרומניה ומהעולם מגיעים להתגורר בה לצורך הלימודים.   זוהי עיר אטרקטיבית מאוד ובמרחק טיסה קצרה מישראל.

למרות התנופה הכלכלית וההזדמנויות הרבות של העיר, עדיין יחד עם זאת כוח הקנייה המקומי עדיין חלש ולכן משקיעים רבים, מהארץ והעולם, מזהים את הזדמנויות ההשקעה בפרויקטי נדל“ן בעיר. המשקיעים יכולים ליהנות מהכנסה יפה של דמי שכירות עבור תושבי העיר, אנשי עסקים המבקרים בה וכמובן גם התיירים הרבים.

בשנת 2008 ארה“ב ואירופה חוו משבר כלכלי אשר הביא להאטה בצמיחה ומיעוט פרויקטים. מאז רומניה נמצאת במגמת התאוששות, אך בעקבות המשבר וחוסר הפרויקטים יש בעיר עודף ביקוש לנדל“ן וזוהי ההזדמנות שלכם להרוויח. גם הריביות הנמוכות במדינה הופכות את מימון ההשקעה למשתלם במיוחד.

אסטיק פארק (Estic Park) הוא ההזדמנות שלכם ליהנות מהזדמנויות ההשקעה בבוקרשט. כאן תוכלו להשקיע בנדל“ן למגורים המציע דיור מודרני וברמה גבוהה. בפרויקט תוכלו למצוא מבחר של דירת ברמות מחיר שונות; 1-3 חדרים וגם דירות פנטהאוז יוקרתיות. הדירות מגיעות בגדלים שונים מדירות סטודיו של 45 מ“ר ועד דירות של 190 מ“ר. מחירי הדירות משתלמים מאוד עבור המשקיע הישראלי אשר יכול לקבל יותר תמורה עבור ההשקעה, אם נשווה לשוק הישראלי.

אסטיק פארק הוא פרויקט יוקרתי הכולל 6 מגדלי מגורים בני 11 קומות.הפרויקט הוקם בסביבה נחמדה ושקטה, אך יחד עם זאת קרובה למקומות מרכזיים בעיר. הוא נמצא סמוך לאגם, מה שמעניק לכם נוף נהדר ואווירה קסומה.  הרעיון מאחורי הפרויקט הוא להקים קומפלקס בעל אופי קהילתי המספק שקט ונוחות לדיירים. מדובר בקומפלקס המציע לדיירים איכות חיים וחוויית מגורים יוקרתיים הכוללת בידור, קניות ושירותים שונים. מאימון בחדר הכושר, או לשבת על כוס קפה עם חברים, הקומפלקס מציע לכם הכל במקום אחד; דבר החוסך לכם שעות בפקקי תנועה ומקרב הכל אליכם.

בין המתקנים אשר תמצאו במקום תוכלו למצוא מגרשי משחקים עבור הילדים אשר יכולים לספק להם סביבת משחק בטוחה וקרובה לבית; שטחים ציבוריים ידידותיים לבעלי חיים בהם תוכלו ליהנות מאוויר צח, פעילות גופנית ומשחקים והכל בחברת חיות המחמד שלכם; מגרשי ספורט המתאימים לריצה, טניס ופעילויות אחרות אשר יאפשרו לכם לשמור על אורח חיים בריא וליהנות מחיי חברה וקהילה.

בקרבת הפרויקט תוכלו למצוא שירותים נוספים במרחק קצר, שירותים הכוללים בית ספר וגני ילדים; בנקים; מסעדות; בית חולים; סופרמרקטים; מרכזי קניות ועוד.

פרויקט אסטיק פארק הוא ההזדמנות שלכם להשקיע בנדל“ן מניב באירופה. הזדמנויות כאלו לא צצות כל יום.